Dyrektor Muzeum – Leonard Sobieraj

tel. 24 364 70 70

e-mail sekretariat@muzeumplock.eu

 

Zastępca Dyrektora ds. naukowych – Tomasz Kordala

tel. 24 364 70 60

e-mail t.kordala@muzeumplock.eu

 

Zastępca Dyrektora ds. zbiorów – Krystyna Suchanecka

tel. 24 364 70 85

e-mail k.suchanecka@muzeumplock.eu

 

Sekretariat

Tel. 24 364 70 70;

      24 364 70 71;

      24 262 44 91;

fax 24 262 44 3-93

Główny specjalista ds. kadrowych i socjalnych – Agnieszka Jarota

e-mail sekretariat@muzeumplock.eu

 

Główny Księgowy – Anastazja Żółtowska

tel. 24 364 70 62

e-mail ksiegowosc@muzeumplock.eu

 

Dział Finansowy

tel. 24 364 70 62

Joanna Markiewicz-Kolczyńska

 

Dział Ewidencji i Dokumentacji Naukowej Zbiorów

tel. 24 364 70 65

Alicja Gumińska

e-mail inwentarze@muzeumplock.eu

Gabriela Nowak

tel. 24 364 70 84

e-mail g.nowak@muzeumplock.eu

 

Sekcja magazynów zbiorów

Kierownik sekcji – Wanda Chabowska

tel. 24 364 70 74

Hanna Wiśniewska

tel. 24 364 70 84

e-mail h.wisniewska@muzeumplock.eu

Elżbieta Miecznikowska

tel. 24 262 25 95

e-mail e.miecznikowska@muzeumplock.eu

 

Dział Etnografii i Sztuki Ludowej (Spichlerz)

tel. 24 262 25 95; 24 262 48 69

 

Magdalena Lica-Kaczan

e-mail m.lica-kaczan@muzeumplock.eu

Grzegorz Piaskowski

e-mail g.piaskowski@muzeumplock.eu

 

 

Dział Archeologii

tel. 24 364 70 80

Zbigniew Miecznikowski

e-mail z.miecznikowski@muzeumplock.eu

 

Dział Historii

tel. 24 364 70 64

Kierownik Działu Historii – Barbara Rydzewska

e-mail b.rydzewska@muzeumplock.eu

Katarzyna Stołoska-Fuz

e-mail k.fuz@muzeumplock.eu

 

Gabinet Numizmatyczny

tel. 24 364 70 87

Kierownik Gabinetu Numizmatycznego – Grażyna Tryka

e-mail g.tryka@muzeumplock.eu

Magdalena Balska

e-mail m.balska@muzeumplock.eu

 

Dział Sztuki

tel. 24 364 70 74

p.o. Kierownik Działu Sztuki – Mariola Adamska

e-mail m.adamska@muzeumplock.eu

Mariusz Kasprzak

e-mail m.kasprzak@muzeumplock.eu

Małgorzata Szadkowska

e-mail m.szadkowska@muzeumplock.eu

Szymon Zaremba

  e-mail s.zaremba@muzeumplock.eu

 

 

Dział Upowszechniania i Promocji

tel. 24 364 70 72; 24 364 70 73

Kierownik Działu Upowszechniania i Promocji – Beata Kamińska

e-mail b.kaminska@muzeumplock.eu

Anna Błaszczak

e-mail a.blaszczak@muzeumplock.eu

Agnieszka Kaniewska-Płocieniak

e-mail a.plocieniak@muzeumplock.eu

Małgorzata Kwiatkowska

e-mail m.kwiatkowska@muzeumplock.eu

Piotr Dąbrowski

e-mail p.dabrowski@muzeumplock.eu

 

 

Dział Administracji i Zabezpieczenia Technicznego Muzeum

Tel. 24 364 70 77; 24 364 70 61

Kierownik Działu Administracji i Zabezpieczenia Technicznego Muzeum – Małgorzata Jabłońska

e-mail m.jablonska@muzeumplock.eu

Mariola Burdon

e-mail m.burdon@muzeumplock.eu

Monika Jędrzejczak-Rudzińska

e-mail m.jedrzejczak@muzeumplock.eu

 

Sekcja zabezpieczenia technicznego

tel. 24 364 70 78

Kierownik sekcji zabezpieczenia technicznego – Stanisław Konczewski

Jerzy Wiącek

Bogdan Józwik

Arkadiusz Tarnowski

Piotr Mazurowski

 

Sekcja ds. obsługi i dozoru

Kierownik Sekcji obsługi i dozoru – Irena Kujawa

 

Specjalista ds. wydawnictw

tel. 24 364 70 67

Zbigniew Chlewiński

e-mail z.chlewinski@muzeumplock.eu

 

Biblioteka

tel. 24 364 70 63

Katarzyna Ogieniewska

e-mail biblioteka@muzeumplock.eu

 

Recepcja

tel. 24 364 70 76

 

Sklepik

tel. 24 364 70 69

 

Ochrona

tel. 24 364 70 75


 

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Patrowicz Maciej
  • Data udostępnienia w BIP: 2009-02-06 13:18:47
  • Informacja zaktualizowana przez: Łukowski Dariusz
  • Data ostatniej aktualizacji: 2016-07-28 12:42:36
  • Liczba odsłon: 7238
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 489710]

przewiń do góry